Avea İle Kredi Notu Sorgulama

Avea İle Kredi Notu Sorgulama
22 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 319 kez okundu.

Avea İle Kredi Notu Sorgulama

Kredi Kayıt Bürosu ile yaptığı işbirliği sayesinde artık Avea kullanıcıları da hatları üzerinden kredi notlarını kolay bir biçimde sorgulayabilecekler. Avea ile kredi notu sorgulama işlemi sayesinde artık kolay bir şekilde kredi notunu öğrenme imkanı elde eden insanlar; bu sayede yapacakları başvuruları da daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirecekler. Findeks.com üzerinden yapılan kredi notu sorgulama işlemi artık Avea ile de yapılabilecek. Bunun için Avea hat kullanıcı olmanız yeterli arkadaşlar. Bu işlem için sizden 9 TL gibi bir ücret istenecektir. Sadece tek bir SMS ile, 9 TL karşılığında kredi notunuzu, Avea hattınız üzerinden kolaylıkla öğrenecek ve başvuruda bulunmadan önce, kredi notunuzu öğrenmiş olacaksınız. Bu şekilde yapacağınız kredi başvurularının da, aşağı yukarı nasıl bir sonuç alacağı konusunda bir fikir sahibi olacaksınız. Avea ile kredi notunuzu sorgulatmak için; Avea hattınızın mesaj bölümüne girmeniz gerekiyor. Ardından TC kimlik numaranızı ve bir boşluk bırakarak doğum yılınızı yazacaksınız. Hazırlamış olduğunuz SMS’i de; 1122’ye göndereceksiniz. Bu işlem için hattınızdan 9 TL gibi bir rakam çekilecek. Daha sonra cep telefonunuza gelen mesaj ile birlikte; Findeks kredi notunuzu öğrenmiş olacaksınız.

Avea ile kredi notu sorgulama kolaylığı sayesinde artık Avea kullanıcıları; oturdukları yerden, sadece tek bir SMS göndererek, kredi notları hakkında bilgi sahibi oluyorlar. Avea’nın, Kredi Kayıt Bürosu ile yaptığı işbirliği sayesinde kullanıcılarına tanıdığı bu imkan; onları özel hissettirmeye devam ediyor. Avea’nın bu işlemi bütün kullanıcılarına en kolay yoldan ulaştırması sayesinde; internetle pek arası olmayan, ancak kredi notunu öğrenmek isteyen Avea hat sahiplerinin yararına oluyor. Findeks kredi notunu bu şekilde öğrenme fırsatını kullanıcılarına tanıyan Avea; büyük bir işi daha başarmış oluyor. Kredi notunuzu cep telefonuz ile kolay bir şekilde öğrenerek, siz de kredili ürün başvurularında az çok nasıl bir sonuç ile karşı karşıya kalacağınızı öğrenebilirsiniz.

2 dakika son bulan Avea ile kredi notu sorgulama işleminde; sizden istenen bilgileri, mesaj bölümüne doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, göndermeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git